top of page
0L4A2717-Edit.jpg

Saviugda pradėjau domėtis įstojusi į universitetą ir įsidarbinusi banke. Tada gilinausi į asmenybės augimo sritį: svajonės, tikslai, laiko planavimas, darbų optimizavimas, finansinis raštingumas, lyderystė, pardavimų įgūdžių stiprinimas. Perskaičiau daugybę knygų, dalyvavau seminaruose, konferencijose, tęstinėse mokymų programose pas geriausius ir žymiausius lektorius tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje.

Kaskart gaudama vis naujų žinių suprasdavau, kad turiu dar kažką išmokti, sužinoti, pritaikyti ir tada pasieksiu savo tikslą - būti laiminga. 

Daugybę metų ieškojusi laimės išorėje ir kituose žmonėse atradau, kad viskas ko ieškau jau yra MANYJE. Pasirodo, kad galima tiesiog šią akimirką (kiekvieną akimirką) jausti ramybę, laimę ir tiesiog džiaugtis gyvenimu. 

--------------------------------------------------------------------

Atvykusi studijuoti į Vilnių iš mažo miestelio pamačiau kiek daug yra galimybių ir susikūriau daugybę svajonių, kurias įgyvendinusi planavau susikurti laimingą gyvenimą

Kad ir ką pasiekčiau, mane persekiojo jausmas, kad dar turiu pasistengti, kažką įrodyti, save patobulinti ir tada susikursiu sąlygas laimingam gyvenimui. 

15 metų mokiausi pas geriausius ir žymiausius lektorius tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje, organizavau konferencijas nuo 5 iki 9 400 žmonių ir nuolat kėliau klausimą lektoriams “Ką reikia padaryti, kad būtum laimingas?” Ko tik nebandžiau, bet laimės neturėjau.

Iš tiesų perversmas gyvenime įvyko tada, kai įgytas žinias pradėjau taikyti praktiškai. Pamačiau, kad keičiant mąstymą, keičiasi veiksmai ir tuo pačiu rezultatai.  Pradėjusi taikyti dėkingumo praktiką ir nukreipusi dėmesį iš to ko neturiu, į tai ką turiu- pajutau laimę savyje. Pasirodo viskas taip paprasta- aš tiesiog ne ten jos ieškojau!

-----------------------------------------

Kad tai suprasčiau 15 metų mokiausi pas geriausius lektorius Lietuvoje ir visame pasaulyje, susirinkau daugybę žinių ir praktikų, išgyvenau nepasitikėjimą savimi, nusivylimą, nepakankamumo jausmą, pavydą, abejones, didžiulę baimę suklysti ir mano pačios nuostabai laimę atradau ne diplomuose, pasiekimuose ar naujose laimės formulėse - laimę atradau, kai sustojau ir supratau, kiek daug visko turiu savyje ir aplink save ko neįvertinu.

Su meile,

aiste_logo_vardas.png
IMG_232dsfsfVB.jpg

ATSAKYMAI

VIDUJE

 

Prieš daugiau kaip 5 metus per pirmąją jogos pamoką patyriau jog aš nesu tik kūnas ir mintys, kaip maniau iki tol, ir pradėjau kelti klausimą “kas aš esu?”. Nuo tada atsigręžiau į savo vidų kuriame glūdi esmė ir atsakymai į visus klausimus. Tai tarsi knyga apie save, kurią skaitydama puslapis po puslapio, vis geriau save pažinau, pamilau ir nurimau.

SIRDELE_balta.png
IMG_2nnng32VB.jpg

Stebėdama kylančias emocijas, jausmus, mintis, nuostatas, proto programas ir ieškodama atsakymų savo viduje atradau, kad aš tiesiog galiu RINKTIS priimti gyvenimą, nebekovoti, nesipriešinti ir tada atėjo vidinė ramybė. Aš jau esu ta Laimė, Meilė ir Tyla, kurios ieškau ir tik fokusas į išorinius objektus man meluoja, kad turiu kažką nuveikti, kad šią būseną pasiekčiau. 

 

VIDINĖ RAMYBĖ

 

plunksna.png
dfsdf.jpg

GYVENIMO

DŽIAUGSMAS

 

Kaskart dėkodama gyvenimui bei sakydama jam TAIP! įsitikinu, kad tai ir yra gyvenimo DŽIAUGSMAS.    

 

Linkiu, kad būtum laiminga, pajustum savo vertę, pilnatvę, unikalumą ir mėgautumeisi gyvenimu.

PAUKSTELIS_baltas.png
bottom of page