top of page
dezute_02.jpg
gelyte_02.png

DĖKOJU

šiai dienai

SIRDELE_balta.png

PADOVANOK GERĄ SAVIJAUTĄ

sau ir artimajam

DĖKINGUMO dėžutė - tai įkvėpimas apsižvalgyti ir pastebėti, kiek daug visko turi savyje ir aplink save, už ką gali padėkoti.   Tai dovana apie buvimą šią akimirką, apie suvokimą, kokie jau esame turtingi, pilni, pakankami, apie dėkingumą, kuris pripildo širdį gerumo ir kuris skleidžiasi kitiems..

gelyte_1.png

25 įkvepiantys nutapyti paveikslai ir daugiau kaip 400 įkvėpimų, už ką gali dėkoti jau

gelyte_1.png

DĖKINGUMO

DĖŽUTĖJE


 

25 dėkingumo korteles

su įkvepiančiu nutapytu paveikslu ir aprašymu.

+

25 papildomas korteles įpročiui ugdyti,

+

kuriose palikta vieta užrašyti 5 dalykus, už ką jaučiate dėkingumą šiandien.

1 sveikinimo kortelę,

kurios vienoje pusėje aprašyta dėkingumo dėžutės idėja, o kitoje pusėje - palikta vietos sveikinimui ar padėkai, jei ši dėžutė skirta dovanai.

+

Instrukciją

plunksna.png
IMG_232VB.jpg

DĖKINGUMO DĖŽUTĖJE

 

plunksna.png

rasi

PAUKSTELIS_baltas.png
SIRDELE.png

Mokėjimo būdai: bankiniu pavedimu, grynaisiais atsiimant

Pristatymo būdai: Omniva, LP Express, DPD Pickup, Atsiėmimas Vilniuje

SIRDELE_balta.png

DĖKOJU

25 dėkingumo kortelės

SAU 

ŠEIMAI

VAIKYSTEI

DABARČIAI

POJŪČIAMS

POKYČIAMS

GAMTAI

DOVANOMS

IMG_232VB.jpg

TYLAI

MINTIMS

PATIRČIAI

RAMYBEI

JAUSMAMS

GEBĖJIMAMS

VEIKLAI

ŽODŽIAMS

SANTYKIAMS

ĮKVĖPIMUI

MALONUMAMS 

KŪRYBAI

LAIKUI

ŠIAI DIENAI

INTUICIJAI

PAGALBAI

LAISVEI

IMG_2233.JPG

Jeigu viduje pilka, niūru ir atrodo, kad nematai aplink nieko už ką galėtum padėkoti
 

ŠIĄ DĖŽUTĘ TIESIOG PRIVALAI ĮTEIKTI

 

sau!

Nukreipus dėmesį į pozityvius dalykus iš karto pasijusi geriau. 

IMG_232dsVB.jpg

Lavinama vaizduotė ir kūrybingumas. 

Emocinė terapija - atsiranda jėgų dėkoti net sunkiomis akimirkomis.

Keičiasi požiūris į gyvenimą.  

Natūraliai imama pastebėti vis daugiau pozityvių dalykų. 

ŠALUTINIS POVEIKIS!

 

plunksna.png
SIRDELE_balta.png

DĖKINGUMO KORTELĖS

įkvėpimui

Dėkingumo dėžutėje yra 25 dėkingumo kortelės. Kiekviena kortelė - su įkvepiančiu nutapytu paveikslu ir aprašymu, kad pažadintų dėkingumo jausmą Tavyje ir įkvėptų norą juo dalintis su kitais. 

Trauk korteles ir tyrinėk, kokius jausmus sukelia nutapyti vaizdai. Už ką galėtum padėkoti? Ką prisiminti, branginti?

Kitoje kortelės pusėje perskaityk esančius žodžius - įkvėpimus, už ką dar gali padėkoti. Jeigu to neturi šiandien ir norėtum pritraukti į savo gyvenimą - gali kartoti tai kaip norą/svajonę.

Trauk tiek kortelių, kiek norisi ir taip dažnai, kaip Tau norisi. Tegul ši dėkingumo praktika tampa dienos ar savaitgalio ritualu, kai skiri laiko puoselėti šį jausmą savyje. 

gelyte_02.png
IMG_2320D.png

Žymus mokslininkas ir psichologas Robertas Emmonsas atliko daugybę tyrimų ir įrodė, kad praktikuojant dėkingumą kasdien bent tris savaites iš eilės galime jaustis net iki 25 proc. laimingesni nei įprastai. 

Dėkingumas turi įtakos optimizmui, produktyvumui, geresniems santykiams, psichologinei savijautai, fizinei sveikatai ir miego kokybei.

Moksliniai tyrimai

DĖKINGUMO NAUDA

 

plunksna.png
gelyte_02.png

įprotis

DĖKINGUMO

Dėžutėje rasi 25 ypatingas korteles, kurių kiekviena skirta dėkingumo įpročiui ugdyti. Jose palikta vietos užrašyti 5 dalykus, už ką jauti dėkingumą šiandien. Tokiu būdu 25 dienas lavinsi ir įtvirtinsi dėkingumo įprotį. Jeigu užpildžius visas korteles jausi, kad savijauta pagerėjo (net neabejoju, kad taip ir bus) - nesustok! Toliau lavink dėkingumo įprotį. 

Ugdyk savyje įprotį dėkoti ir greitai pastebėsi aplink vykstančius stebuklus. Imsi labiau vertinti tai, ką turi, dėmesį sutelksi į pozityvius dalykus, pagerinsi emocinę pusiausvyrą, pastebėsi, kad gerėja miego kokybė bei žvalumas pabudus, jausi daugiau džiaugsmo, optimizmo, laimės bei pagerinsi santykius su aplinkiniais. 

DĖKINGUMO

PRAKTIKOS

būdai

❥ Įsigyk dėkingumo užrašinę ar sąsiuvinį ir rašyk 5, 10, o gal net 50 dalykų, už kuriuos jauti dėkingumą. Įkvėpimui gali naudoti dėkingumo korteles. 

❥ Vakarais su šeima traukite po kortelę, kuri bus įkvėpimas įvardinti keletą dalykų už ką esate dėkingi šiandien. 

❥ Traukdami vieną kortelę po kitos su vaikais kurkite dėkingumo pasaką. 

❥ Žaiskite dėkingumo žaidimą su šeima ar draugais ir traukdami korteles dėkokite sau, vienas kitam, pasauliui. Kartu kurkite savo taisykles, improvizuokite.

 

0L4A268xdcxz9_edited.jpg

Su meile,

Į gyvenimą žiūriu pro dėkingumo akinius. Dėkoju už kiekvieną gyvenimo akimirką, už tai, ką turiu, kokia esu, kaip jaučiuosi, ką pastebiu. Visas gyvenimo situacijas priimu kaip dovaną. 

Gana įprasta yra dėkoti už gautą dovaną, gražų žodį, tačiau labai dažnai pamirštame padėkoti už paprastus kasdienius dalykus, tokius kaip, artimojo šypsena, pagaminta vakarienė, jaukūs laukiantys namai ar pašildytas rytinės automobilis prieš išvykstant į darbus..

 

Kiekvieną akimirką aplink mus vyksta stebuklai, kuriuos galime pastebėti, branginti, įvertinti. Į dėžutę sudėjome labai daug įkvėpimų už ką galime kiekvieną akimirką dėkoti, daug meilės ir šilumos. 

 Tikiu, kad tai pajusite. Širdimi.

aiste_logo_vardas.png

Kai savo kasdienybėje atradau sąmoningą dėkingumą, tapau daug atviresnė, ramesnė ir kupina vidinio džiugesio. Dėkingumo praktikos man padėjo suprasti, kiek daug visko turiu, kiek visko daug prasmingo vyksta, kad visa tai mane augina, stiprina ir išlaisvina. Kai Aistė papasakojo apie idėją kurti dėkingumo korteles, entuziastingai sutikau tikriausiai dėl dviejų dalykų: pirma, pajaučiau, kad norisi daugiau tapymo savo dienose, tad tai skambėjo kaip galimybė skirti daugiau savo laiko tapybai, kuri man yra tikras buvimas čia ir dabar; antra, žinau, kad mano misija dalintis, tad kortelių kūrimas suskambo kaip dalinimasis dėkingumu, įkvėpimu dėkoti. 

Ne vieną kartą esu gavusi žmonių pastebėjimų, kad mano paveikslai labai metaforiški, kuriuose kiekvienas gali atrasti mintį, jausmą, žinutę sau… Džiaugiuosi, kad mano tapytos vizijos galės įkvėpti Tave ir kitus atrasti dėkojimą kaip savo kasdienę praktiką. Juk aplink mus ir mūsų viduje yra tiek daug už ką galime pasakyti: „Ačiū!“

Su šypsena, Fausta

asmeninis archyvas (4).JPG
KONTAKTAI

„Kai tik pamačiau dėkingumo kortelių idėją, supratau, kad tai yra tai, ką norėčiau padovanoti per šias šventes savo artimiesiems. Esu jiems labai dėkinga už viską, tad norisi, kad jie tai žinotų, prisimintų, ir suprastų, kokie yra reikšmingi, ypatingi. Nekantrauju juos pradžiuginti!”

Renata, projektų vadovė

PAUKSTELIS.png

„Nuostabi dovana ir pačiu tinkamiausiu laiku, kai jaučiuosi taip, jog sunku rasti už ką galiu būti dėkinga dabartinėje situacijoje. Kortelės mane paskatino žvelgti į pasaulį kitu kampu. Šios įkvepiančios, subtilios ir jautrios kortelės turėtų būti kiekvienuose namuose.”

                                       Ieva, NT agentė

SIRDELE.png

„Ieškojau prasmingos dovanos draugėms, nes turime tradiciją kasmet susitikti po Kalėdų ir apsikeisti dovanomis, kurios neša žinutę, priminimą apie praėjusius metus. Ir štai! Pamačiau dėkingumo dėžutę. Geriau nebūčiau nesugalvojusi. Užsakiau iš karto 3 dėžutes. Ačiū jums!”

                                    Vilma, dizainerė

plunksna_JUODAS.png
bottom of page